کاغذدیواری شین هان با شعار کیفیت بالا و طرح های متنوع برای تمامی سلیقه ها امروزه پیشتاز صنعت کاغذ دیواری در کره جنوبی و صادرکننده نمونه به کشورهای مختلف دنیا می باشد.
توجه به رشد تقاضا برای کاغذ های عرض یک متر ( 1.06m*15.6m=16.5m2) در بازار ایران به دلیل زیبایی دوچندان در اجرا، کیفیت بالا و درعین حال قیمت رقابتی، شرکت پارس حساس پایدار نمایندگی انحصاری کلیه محصولات شین هان در ایران بیش از ده ها آلبوم کاغذ دیواری در سبک های مدرن و کلاسیک و آلبوم پوستر ارائه می کند.
شین هان با بهره گیری از تیم طراحی حرفه ای از کشورهای مختلف و فرهنگ های مختلف با طرح های دسته اول، نه تنها فضایی جدیدبرای دکوراسیون منزل یا محل کار شما ایجاد می کند بلکه شیوه ی جدید و با طراوتی برای زندگی شما خلق می نماید.
 کاغذ دیواری های شین هان  با بهره گیری از تکنولوژی نانو دارای استاندارد های کیفیت، عدم تغییر رنگ در برابر نور خورشید، 100% قابل شستشو حتی با مواد شوینده، ماندگاری و ثبات رنگ در طول زمان، سازگاری با سیستم تنفسی و غیرقابل اشتعال می باشد.
آلبوم های متنوع شین هان با جنس pvc و silk و ابریشم حریر شامل گروه آلبوم های :
 اسکارلت (Scarlet-S.secret)، ژرمانیوم(Germanium) ، آلبوم اداری ( It space) و آلبوم %100 الیاف طبیعی ارگانیک (N.real-naturalreal) و آلبوم تخصصی کودک و نوجوان ( Dream world) و (Kids &teens) شامل کاغذ دیواری، باند، بردرو استیکر با قرارداد رسمی با والت دیسنی جهت ارائه طرح های دسته اول شخصیت های کارتونی و همچنین دارا بودن استاندارد ویژه آنتی باکتریال جهت استفاده در اتاق کودک می باشد. آلبوم ارزنده پوستر دیواری( mural art) با جنس ابریشمی در طرح های مدرن، کلاسیک و مناظر طبیعی موجود است.
   1391/8/7 21:02